Wierzymy, że hipnoza pozwala nam na wykorzystanie w pełni swojego potencjału, dlatego jesteśmy pasjonatami ludzkiego umysłu! Wykorzystując skuteczne technologie (z dziedziny hipnozy, autohipnozy, nlp i nowoczesnej psychologii) tworzmy najlepsze narzędzie rozwoju osobistego, czyli nagrania hipnotyczne.
hipnoza - autohipnoza - rozwój osobisty
Zyskaj wiele rabatów i darmowych materiałów!! Zapisz się na NEWSLETTER
- bądź na bieżąco z nowoścami i promocjami w świecie Trans Studio:

Kim jesteśmy? Na pewno łączy nas jedna wspólna cecha: jesteśmy pasjonatami ludzkiego umysłu!

Kochamy marzyć i realizować nasze marzenia. Kochamy podróżować w niefizyczne światy medytacji. Kochamy być zaskakiwani przez niesamowite możliwości naszych obu półkul mózgowych. Kochamy być kreatywni i używać cały nasz potencjał.

Nie chcemy być przeciętni! Każdego dnia rozwijamy się i dążymy do wyznaczonych celów. Czytamy książki, uczestniczymy w seminariach, ale przede wszystkim szukamy odpowiedzi w głębi siebie. W głębi naszego umysłu.

Jakiś czas temu zajmowaliśmy się tylko neurolingwistycznym programowaniem, czyli magicznym NLP. Byliśmy kompletnie zafascynowani i zaciekawieni technikami Bandlera. NLP wytłumaczyło nam najważniejsze mechanizmy naszego języka i naszych możliwości. Myśleliśmy, że to jest lekarstwo na wszystko.

Później przyszedł czas na hipnozę. Najpierw podążając ścieżkami wielkiego Miltona Ericksona, później hipnozy magnetycznej oraz bioenergii. Wszystko to co działo się wnaszych umysłach – teraz mogliśmy pokazać innym ludziom, aby mogli doświadczyć tego samego. To było coś niesamowitego.

Kiedy myśleliśmy, że wiemy już dużo o nas samych i możemy spokojnie medytować w domu – pojawiły się nowe osiągnięcia psychologii. Nasz świat obrócił się o 180 stopni. Było tyle rewelacyjnej wiedzy do pochłonięcia. Rozkosz intelektualna. Nasz rozwój i to kim się staliśmy zauważali wszyscy wokół nas.

Wciąż się rozwijamy. Chcemy być potężni.
Teraz kolej na Ciebie!

Wyznaczyliśmy sobie cel: chcemy rozwijać innych, chcemy popularyzować w Polsce nowoczesne techniki obsługi własnego umysłu!

Chcemy przekazać Ci narzędzia, które według nas są najskuteczniejsze. Chcemy pokazać Ci techniki, które zostały opracowane w ciągu naszych doświadczeń z umysłem. Chcemy nauczyć Cię posługiwać się narzędziami, o których nie mówi się w książkach, a przekazywane są w bardzo wąskim gronie pasjonatów. Tak, to te najpotężniejsze narzędzia. Chcemy żebyś był wolny, żebyś zrealizował swoje marzenia, żebyś chodził codziennie uśmiechnięty, z głową do góry i wiedział, że osiągnąłeś to czego pragniesz.

Chcemy żebyś czul, że jesteś kimś ponadprzeciętnym, mistrzem obsługi własnego umysłu! Tylko wyobraź sobie... jakie to byłoby wspaniałe uczucie? Teraz jest to w zasięgu Twojego jednego kliknięcia! ;-)

Spróbuj trzymać się mocno, bo fascynacja porywa jak huragan!
Trans Studio.
Partnerzy Trans Studio Michał Staniszewski
Copyright © 2010 Trans Studio. Strona i produkty powstaly w kraju nad Wisłą.