Wierzymy, że hipnoza pozwala nam na wykorzystanie w pełni swojego potencjału, dlatego jesteśmy pasjonatami ludzkiego umysłu! Wykorzystując skuteczne technologie (z dziedziny hipnozy, autohipnozy, nlp i nowoczesnej psychologii) tworzmy najlepsze narzędzie rozwoju osobistego, czyli nagrania hipnotyczne.
hipnoza - autohipnoza - rozwój osobisty
Zyskaj wiele rabatów i darmowych materiałów!! Zapisz się na NEWSLETTER
- bądź na bieżąco z nowoścami i promocjami w świecie Trans Studio:

Z całą pewnością nagrania od Trans Studio należą do tych, które warto nabyć. Są zrobione profesjonalnie, głos prowadzącego jest miły, w tle leci przyjemna muzyka relaksacyjna. Miałem przyjemność posłuchać nagrania hipnotycznego "Avatar". Mogę śmiało polecić je każdemu, kto chciałby nieco lepiej poznać swoją podświadomość, swoje nieświadome dążenia i wyciszyć się przede wszystkim wiedząc, że wszystko jest tak, jak być powinno. To nagranie bardzo mnie rozluźniło i często przy nim przyjemnie odpływałem. Pomimo, że w trakcie jego trwania przerwano mi, to potrafiłem już po kilku sugestiach kontynuować jego wysłuchiwanie z właściwym nastawieniem. Ciało było przez cały czas przyjemnie rozluźnione. Nagranie to skondensowana dawka ogólnego kontaktu z podświadomością. Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić to miejscami nieco za krótkie przerwy, przez co czasem umysł nie nadążał z odpowiedziami. Podobał mi się motyw pomocników w podświadomości. U mnie były to 3 krasnoludki wielkości dłoni, nastawione pozytywnie. Poczułem wtedy, że sam mam taką kontrolę, że te maluchy mi wystarczają, by załatwić całą resztę. ;) Szczerze polecam nagranie każdemu, kto chciałby nieco lepiej poznać siebie.
Michał Staniszewski - twórca największego w Polsce portalu o hipnozie.
Hipnotyzer i hipnoterapeuta, posiadający zaświadczenie MEN, praktyk hipnozy od 2005 roku.
Wybrałem wygodne miejsce, gdzie będzie spokój, gdzie można się odprężyć, bez żadnych wcześniejszych przekonań na temat twórców, z kontekstualnie przydatnym przekonaniem, że jestem bardzo podatny na hipnozę. Na pierwszy ogień wybraliśmy nagranie zatytułowane – Avatar. Zaczyna się od muzyki, jest ona specyficzna, bardzo spokojna z nutą melancholii, która powoli się rozwija, następnie pojawiają się pierwsze słowa i zaczyna się proces wchodzenia w stan głębokiego transu. Całe te spotkanie w innym stanie świadomości jest dość ciekawe. (...) pozwoliłem sobie po pewnym czasie na głębsze doznawanie. Zaobserwowałem również zaburzone postrzeganie czasu, minuty leciały bardzo szybko podczas obu nagrań.

Kolejnym nagraniem jest Szybka Nauka 2.0. Zaczyna się podobnie, jest dobre, wciągające i ciekawe. Testowaliśmy przyswajalność informacji po wysłuchaniu tego nagrania. Zapamiętywanie słów wzrosło o około 20 do 30%, więc nagranie osiągnęło swój zamierzony cel. Oczywiście nie było to badanie stricte naukowe, potwierdziliśmy je na podstawie kilku osób, którym daliśmy nagranie do wysłuchania.
NLP News - niezależny i jeden z największych portali w Polsce o rozwoju osobistym. Recenzję napisał Piotr Marszałkowski.
Od pewnego czasu na rynku rozwoju osobistego istnieje firma zajmująca się produkcją nagrań hipnotycznych. Wypełnia ona lukę, jaka w istnieje w Polsce, od kiedy hipnoza i tematy pokrewne zaczęły być coraz bardziej popularne. Serwis NLPonline.pl miał okazję zapoznać się z tymi nagraniami.

Firma istnieje na rynku już od ponad pół roku. We wrześniu rozpoczęła przedpremierową sprzedaż swoich pierwszych nagrań. Oficjalny start odbył się 22 listopada 2010 roku. Trans Studio daje możliwość skorzystania z nagrań hipnotycznych dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani tą tematyką i szukają polskich produktów. Prawdą jest, że obecnie jedynie nagrania Mateusza Grzesiaka „Hipnotiks” oraz Adama Bytofa na temat Świadomego Śnienia oraz OBE, jak również Magnes Finansowy Pawła Sowy i Magnes Seksualny Lecha Dębskiego można zaliczyć do polskich nagrań transowych. Jednym słowem jest ich mało.

Trans Studio ma ambicję wypełnić tą lukę. Autorzy wierzą w skuteczność hipnozy w życiu codziennym, przez co ich nagrania są spójne od strony przekazu, jaki zawierają.

Produkty zostały nagrane w profesjonalnym studio przy współpracy ze specjalistami od dźwięku. Sprawia to, że produkt pod względem, jakości dźwięku jest na naprawdę wysokim poziomie. Dla niektórych przeszkodą może być głos lektora. Jednak tylko na początku, później rozpływa się on w transie… i co najważniejsze skutecznie prowadzi słuchacza w odmienne stany świadomości.

Osobiście miałem okazję przesłuchać nagrania „Avatar” oraz „Motywacja do ćwiczeń”. Budowa nagrań jest typowa dla Hipnozy Ericksonowskiej. Osoby znające podstawy budowy takich transów z pewnością wyłapią kilka ciekawych zwrotów. Sama skuteczność „transowania” jest bardzo duża. Słuchając ich można wpaść w trans nie wiedząc kiedy. Głos lektora, pomimo pewnych defektów lingwistycznych, wprowadza w głębokie stany świadomości. Po kilku minutach wręcz rozpływa się i tworzy jedność z wszystkimi dźwiękami, jakie docierają do umysłu.

Efektem tych nagrań jest przede wszystkim wypoczęte ciało i rozluźniony umysł. To pierwsze, co daje się zauważyć po przesłuchaniu. Avatar bardzo dobrze wpływa na ogólne samopoczucie, pozbawia stresu i zmęczenia powstałego po ciężkim dniu, (jeśli ktoś takie ma :)).

Nagranie motywacja do ćwiczeń jest trudniejsze do oceny. Jego skuteczność nie może być mierzona w kategoriach „wyszedłem transu i poszedłem ćwiczyć”. Taka sytuacja może być jedynie chwilowa, niedająca nawyku ćwiczenia. Dlatego podczas oceny tego transu zwracałem uwagę na inne symptomy. W mojej głowie zaczął powstawać plan, aby układać dzienne obowiązki tak, aby móc przeznaczyć przynajmniej kilkadziesiąt minut na ćwiczenia fizyczne. To świadczy o prawidłowym zaprogramowaniu podświadomości wychodzącym ponad chwilowe ‘hura’, a dające trwałe rezultaty.

Podsumowując, nagrania Trans Studio bardzo dobrze rokują na przyszłość. Lektor musi poćwiczyć głos, aby był bardziej hipnotyzujący, tak, aby zminimalizować kilka pierwszych chwil na przyzwyczajenie się. Osobiście brakowało mi efektów dźwiękowych. Jeśli ktoś mówi o wiejącym wietrze to chciałbym go usłyszeć. To bardzo wzmacnia trans. O ile w hipnozie na żywo jest to trudne do zrobienia, to w nagraniach audio jak najbardziej. Miejmy nadzieję, że w kolejnych nagraniach się to pojawi.

Dla kogo są przeznaczone te nagrania? Jeśli ktoś potrzebuje szybkiego relaksu przy pomocy dobrze zrobionych i relatywnie tanich nagraniach to jest to doskonały wybór. Również dla osób, które chcą wspomóc swoje starania czy w nauce, czy w ćwiczeniach. Rezultaty pojawią się. Mogą nie być widoczne od razu, ale taki już urok pracy z podświadomością. Taka forma jest jednak skuteczniejsza w dłuższej perspektywie.
NLP Online - portal z aktualnościami na rynku NLP i rozwoju osobistego.
Nagrań hipnotycznych w swoim życiu słuchałem już bardzo wiele, niektóre z nich były kiepskie a niektóre świetne, o nagraniu "Avatar" wydanym przez Trans Studio mogę powiedzieć, że jest wręcz rewelacyjne. Dzięki niemu dowiedziałem się co tak naprawdę mnie najbardziej fascynuje, a miałem z tym ostatnio mały dylemat, gdyż interesuję się wieloma dziedzinami i trudno było mi wybrać jedną konkretną w której będę się specjalizować. Nagranie to ułatwiło mi dokonanie wyboru.
More Knowledge - portal pasjonatów rozwoju osobistego i inteligencji finansowej. Recenzję napisał jeden z twórców portalu: Krystian Brudnicki.
Kupiłem to nagranie hipnotyczne “Szybka Nauka” z waszej strony.. a właściwie to brat mi je kupił bo ja nie mam konta w banku... przesłuchałem.. i naprawdę czuję się rewelacyjnie :) Pierwsza próba to, chyba w połowie nagrania, bylem tak mocno i głęboko rozluźniony że prawie zasnąłem... a druga próba, przesluchałem całe nagranie.. naprawdę dziękuję... teraz jakoś mnie ciągnie do lekcji bardzo.. jeszcze kilka razy posłucham.. to być może nie będę mieć czasu na iluzję tylko będę siedzieć w książkach... .. i bardzo dziękuję jeeszcze raz za nagranie... bo jest rewelacyjne :)
Maciej Pęda - młody iluzjonista, recenzuje nasze nagranie "Szybka Nauka".


DZIAŁ AKTUALIZOWANY. WKRÓTCE NOWE RECENZJE NASZYCH NAGRAŃ HIPNOTYCZNYCH
Partnerzy Trans Studio Michał Staniszewski
Copyright © 2010 Trans Studio. Strona i produkty powstaly w kraju nad Wisłą.